Jak odprawić rytuał miłosny

Z pewnością magia jest nieodzowną częścią naszego życia. Mało kto wie, że składanie życzeń urodzinowych czy życzeń w sylwestra to wszystko magia. Obecne rytuały są częścią dawnych wierzeń i praktyk, które stosowali nasi przodkowie.

Dziś przekazywane są w formie przesądów lub dobrych porad (sprawdź również informacje na stronie: silne rytuały białej magii).
Chcąc stworzyć rytuał miłosny czeka nas pewnego rodzaju pułapka. Nierzadko darzymy kogoś uczuciem, a ta osoba z różnorakich powodów tego uczucia nie odwzajemnia. Marzymy o miłości, szukając jej w sieci. Na nieszczęście nie jest to wyjściem naszych problemów. Przed wykonaniem miłosnego rytuału musimy zgromadzić odpowiednie akcesoria. Należy to zacząć od doboru świec, w odpowiednich kolorach. Właściwie każdy kolor wspomaga inną intencję. Następnie trzeba każdą z świec oczyścić dymem z szałwii białej. Następnie dobieramy olejek – musi odpowiadać wybranemu rytuałowi. Tym właśnie olejkiem będziemy namaszczać świece (warto także zobaczyć: czy czarna magia jest bezpieczna). Trzeba to robić od połowy świecy w dół, z kciukiem skierowanym od siebie. Po tym trzeba wykonać namaszczenie od połowy do góry. Przy tym na świecy możemy umieścić własne dane i datę urodzenia. O ile wykonywany rytuał ma polepszyć relacje miłosne to na drugiej świecy możemy wyryć dane tej osoby. Także miejsce, w którym odprawimy rytuał miłosny ma duże znaczenie. Powinien to być ołtarz. Lewą stronę ołtarza powinna stanowić kobieta i powinny się tam znajdować akcesoria o energetyce kobiecej, a po prawej zaś akcesoria męskie. Środkowa część ołtarza jest wspólna i tam też układamy odpowiednie akcesoria. Dzięki temu należycie wykonamy miłosny rytuał.

Źródło informacji: Rytuały magiczne.